Ręcznie wykonane zegary ścienne to doskonały sposób na udekorowanie swojego mieszkania lub domu. Są one w każdym calu wyjątkowe, ponieważ to wyroby rękodzielnicze. Wykonuję je samodzielnie i zawsze dokładam wszelkich starań, aby wszystkie szczegóły były jak najbardziej dopracowane. Zegary ścienne to modny element dekoracyjny, który jest chętnie wykorzystywany przez współczesnych projektantów. 

Warto zauważyć, że widoczne poniżej zegary doskonale wkomponują się w każdą przestrzeń. Świetnie będą się prezentowały zarówno w minimalistycznych aranżacjach, ciepłych acz skromnych pomieszczeniach zachowanych w stylistyce skandynawskiej, jak również wnętrzach rustykalnych lub industrialnych. To uniwersalny produkt, który w niezwykły sposób dopełni dany wystrój.

Rękodzielnicze mierniki czasu 

W świecie, w którym żyje się szybko, oczywiście zawsze trzeba znajdować chwile zwolnienia. Nie mniej tego warto także wiedzieć, która jest wówczas godzina 🙂 Praktyczne zastosowanie zegara jest dość oczywistą sprawą. 

ALE!

Bardzo ważne wydaje również to, że w tej naszej szybo płynącej rzeczywistości, powstaje wiele produktów, które nie prezentują zbyt wysokiej jakości. To jeden z wielu powodów, dla których zdecydowałem się na tworzenie rękodzieł — porządnych i wyjątkowych. Kupując moje zegary ścienne, otrzymuje się także gwarancję, że to coś oryginalnego i niepowtarzalnego. 

Poniżej widocznych jest kilka zegarów mojego autorstwa. Aby zobaczyć specyfikacje poszczególnych modeli, wystarczy kliknąć w zdjęcie wybranego przedmiotu. 


Zegary ścienne – informacje techniczne

O wytwarzanych przeze mnie zegarach ściennych, należy wiedzieć przed wszystkim, iż:

  • są one wykonane z materiału imitującego skałę;
  • ważną około kilkunastu kilogramów;
  • każdy z nich ma chwyty umieszczone na tylnej stronie;
  • grubość tarczy to około 7 cm.

Ponadto są one niepowtarzalną dekoracją, w całości wykonaną ręcznie, co podkreśla indywidualność każdego projektu. Są one idealnym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz i świetnie prezentują się np. nad kominkiem. 

Przypominam, że specyfikacja poszczególnych zegarów ściennych wyświetla się po kliknięciu w wybrany model.Skontaktuj się z twórcą i zamów swój zegar

Spodobał Ci się któryś zegar? Doskonale! To dobry moment, aby przejść do zakładki „Kontakt” i napisać do twórcy tej sprawie, aby dogadać szczegóły transakcji.