W ramach

miniaturki, inne

W prezentowanym dziale znajdziecie Państwo miniaturowe obrazy. Są to dzieła o niewielkim rozmiarze, ale jednakowej precyzji wykonania, jak te pochodzące z głównego sklepu. Małe obrazy olejne na płótnie mogą stanowić świetny sposób na wzbogacenie wnętrza. Najlepiej prezentują się one w długich przedpokojach, salonach, a także w mniej oczywistych pomieszczeniach takich jak kuchnie. Klienci mogą wybierać spośród dzieł nawiązujących do marynistyki, krajobrazów, widoków miejskich itd.
Miniatury obrazów olejnych ręcznie malowanych to żywy dowód na to, że jakość dzieła i efekt, który ono wywołuje w mieszkaniu, niekoniecznie są zależne od jego rozmiaru. W obrębie tych niewielkich prac zostało zawarte tak wiele emocji, że z pewnością są one w stanie spełnić oczekiwania wielu Klientów. To doskonała propozycja dla podkreślenia charakteru kuchni, przedpokoju lub gabinetu. To przykład nowoczesnych obrazów do salonu, sypialni i wielu innych pomieszczeń.
Warto pamiętać, że w kontekście aranżacji wnętrza, jedynym czynnikiem, który powinien stanowić ograniczenie, jest wyobraźnia osoby, która tam mieszka. Eksperymentowanie, łączenie różnych stylów i kolorów są dozwolone i niejednokrotnie prezentują się naprawdę świetnie. Małe obrazy olejne mogą stanowić ciekawy akcent zarówno w minimalistycznej, jak i nieco bardziej bogatej przestrzeni.